Przeczytaj wartościowe recenzje płyt muzycznych na SztukMix.pl

Najnowsze recenzje płyt

Muzyka w historii naszej strony odgrywa bardzo znaczącą rolę. Można wręcz powiedzieć, że to ona nas połączyła, kiedy poznaliśmy się dyskutując na Facebooku o kolejnych albumach. Mimo konsumowania ogromnych ilości kultury w przeróżnej formie to właśnie muzyka jest naszym największym natchnieniem. Recenzje płyt pojawiające się na naszej stronie są więc naturalnym przełożeniem jednej z największych życiowych pasji. Staramy się być na bieżąco i pisać o najważniejszych i najciekawszych premierach płytowych. Jeśli szukasz inspiracji muzycznych – u nas je na pewno znajdziesz.

 

Recenzje muzyczne bez ograniczeń gatunkowych

W naszej redakcji wierzymy, że obcując z wszelaką kulturą nie ma co narzucać sobie ograniczeń. Postępujemy tak z wszystkimi gatunkami sztuki bez względu na to czy jest to muzyka, książka, serial czy film. Nie będziemy Was oszukiwać – to rock nas połączył i to właśnie najwięcej rockowych dźwięków znajdziecie w naszych sercach, głowach, ale przede wszystkim w recenzjach muzycznych. Uważamy jednak, że każde dzieło muzyczne powinno dostać swoją szansę, dlatego jeśli na scenie pojawi się jakikolwiek ciekawy twór, z pewnością zajmiemy się także nim. 

 

Chcesz żebyśmy napisali recenzję twojej płyty? 

Lubimy poznawać nowe dźwięki. Nie będziemy ukrywać, że szukanie i odkrywanie nowych artystów to jedno z naszych ulubionych zajęć. Nieustannie staramy się poszerzać nasze muzyczne horyzont, dlatego jesteśmy otwarci na każdą formę muzyki. Jednak, żebyśmy mogli napisać recenzję płyty czy też epki najpierw musimy ją od Ciebie dostać. Oczywiście wysłanie swojej muzyki do nas nie jest równoznaczne z powstaniem recenzji, jednak jeśli chcesz zobaczyć tekst o swojej muzyce, musisz ją nam pokazać! Najwygodniej będzie, jeśli wejdziesz do zakładki kontakt i skorzystasz z dostępnego tam formularza.