IKS

The Winery Dogs | Progresja, Warszawa | 21.10.2023 | org. Knock Out Productions

The Winery Dogs w składzie: Richie Kotzen, Mike Portnoy oraz Billy Sheehan grają wysokooktanowego, korzennego hard rocka, podpartego tłustym bluesem. Grupa promuje obecnie swój lutowy album „III”.

📅  21.10.2023 – Warszawa, Progresja
🎟 Bilety (od 21.04., godz. 10:00): https://knockoutmusicstore.pl

Mówi się, że supergrupy są “super” tylko w teorii, ale The Winery Dogs przełamują ten stereotyp. Bo na wokalu i gitarze mamy Richiego Kotzena, który brzmi jak Chris Cornell po przerobieniu wszystkich standardów bluesa. Bo za punktualność sekcji rytmicznej odpowiadają progresywni wyjadacze, czyli Mike Portnoy i Billy Sheehan. Bo te piosenki to ciepło brzmiący i tryskający słoneczną energią hard rock z subtelnie akcentowaną wirtuozerią. Prawda, że już samego opisu można wywnioskować, że mówimy o zespole z marzeń? Do atutów dodamy refreny brzmiące jak milion dolarów oraz oczywiście stały kontakt z publiką na żywo. Jedźcie do Warszawy w sobotę 21 października, bo jeśli spędzać weekendy w aktywny sposób, to właśnie w taki.

🔗 https://www.facebook.com/TheWineryDogs
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=n0LrdTWA9OA
🔗 https://www.instagram.com/thewinerydogs/

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Ten post ma jeden komentarz

  1. Ostry

    Uwielbiam Winery Dogs, jestem fanem Kotzena od czasów Vertu a Portnoya od Images and Words.
    Przykto mi to pisać ale nie będę udawać że jest świetnie – to najgorszy koncert na jakim byłem pod względem nagłośnienia a stałem na koniec przy realizatorze FOH i na frontach nie było prawie słychać basu, całość stała się bezsensowną kalką widowiska gdzie Trio brzmiało jak duet Gitary (głównie) i perkusji która brzmiała jak karton. Szkoda bo support miał całkiem dobre brzmienie. Gorzej może być tylko na PGE Narodowym…

Dodaj komentarz