IKS

Son Lux, Kraków-Gdańsk-Warszawa, 01.03 – 03.03.2023 [Koncerty – polecane wydarzenia]

son-lux-koncert

Son Lux wracają do Polski na 3 koncerty! Kraków, Gdańsk i Warszawa na trasie.

Jeden z najważniejszych składów współczesnej sceny elektronicznej, przełamujący schematy i inspirujący artystów na całym świecie zespół Son Lux wróci w 2023 roku do Polski na 3 koncerty! Twórcy hitów “Easy”, “Lost It To Trying”, a także soundtracku do przebojowego filmu “Wszystko, Wszędzie, Naraz” zagrają:

 

1 marca w krakowskim klubie Studio,
2 marca w gdańskim B90,
3 marca w klubie Stodoła w Warszawie.

Bilety na te wydarzenia w cenach zaczynających się od 109 złotych już w sprzedaży! Znajdziecie je na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl oraz we wszystkich Empikach.

Mało jest zespołów z kręgu muzyki alternatywnej, które wywołują w Polsce tak duże zainteresowanie jak założony w Nowym Jorku skład Son Lux. Projekt zawiązany przez Ryana Lottę okrzyknięty został rewelacją już od debiutu w 2008 roku. Największą sławę i wstęp na główne sceny najpotężniejszych światowych festiwali dał im jednak wydany w 2013 roku krążek “Lanterns”, a także jego następca “Bones”, które to do dziś uważane są za absolutne klasyki awangardowej elektroniki.

 

Nieszablonowe podejście do kompozycji, z którego słynie Son Lux, można odnaleźć również na soundtrackach filmowych, autorstwa tego trio. Najnowszy z nich, skomponowany do filmu “Wszystko, Wszędzie, Naraz” zawiera niesamowitą listę muzycznych gości (jak choćby Mitski, David Byrne, André 3000 czy Randy Newman) i zbiera genialne recenzje zarówno od krytyków jak i widzów oraz słuchaczy na całym świecie.

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz