IKS

Peter Gabriel, Tauron Arena, Kraków, 18.05.2023 [Koncert – polecane wydarzenie]

peter-gabriel-koncert

Peter Gabriel ogłasza pierwszą europejską trasę po niemal dekadzie i/o – The Tour. Artysta zagra 18.05.2023 w Tauron Arena Kraków

Bilety:

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 10 listopada od godz. 10:00

Bilety w sprzedaży ogólnej: poniedziałek, 14 listopada od godz. 10:00 na LiveNation.pl

Peter Gabriel ogłosił plany swojej trasy koncertowej, która odbędzie się wiosną przyszłego roku w Wielkiej Brytanii i Europie. Będą to pierwsze solowe występy Artysty poza Ameryką Północną od czasu trasy Back to Front Tour  z 2014 roku, celebrującej definiujący epokę album So. Wyprodukowane przez Live Nation 22 koncerty w Europie rozpoczną się w Krakowie 18 maja 2023 r., z kolejnymi koncertami we Włoszech, Francji, Niemczech, Danii, Szwecji, Norwegii, Holandii, Belgii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii, by zakończyć europejską trasę w Dublinie 25 czerwca 2023 r. Następnie trasa będzie kontynuowana w Ameryce Północnej późnym latem/jesienią, więc śledźcie daty i informacje o biletach.

 

Podczas i/o – The Tour Gabriel zagra nowy materiał ze swojego nadchodzącego albumu i/o, a także sięgnie po swój wyjątkowy katalog muzyczny zawierający hity i ulubione kawałki fanów. Na koncertach dołączą do Gabriela stali członkowie zespołu Tony Levin, David Rhodes i Manu Katché.

 

Peter Gabriel powiedział o trasie: Minęło trochę czasu i jestem podekscytowany liczbą nowych piosenek, które mnie otaczają i tym, że mogę zabrać je w trasę. Nie mogę się doczekać, żeby Was tam zobaczyć”.

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz

najczęściej czytane

IKS