IKS

Harry Styles, PGE Narodowy, Warszawa, 02.07.2023 [Koncert – Polecane wydarzenie], org. Live Nation Polska

harry-styles-koncert

HARRY STYLES OGŁASZA KONTYNUACJĘ TRASY „LOVE ON TOUR” 2023 Z KONCERTAMI W EUROPIE

Love On Tour to 19 nowo ogłoszonych koncertów w Europie, a także nowe występy w Austin, Chicago i São Paulo oraz zmiana miejsca w Limie, Peru.

 

02.07.2023 – WARSZAWA – PGE Narodowy
Bilety w sprzedaży od 02.09.2022 na LIVENATION.PL

Przedsprzedaż biletów dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 01.09 o godz. 10.00
Bilety w sprzedaży ogólnej: od piątku 02.09 na LiveNation.pl od godz. 10.00

​​Harry Styles stał się jednym z największych i najbardziej wpływowych artystów muzycznych na świecie. Niedawno wydał swój bijący rekordy, uznany przez krytyków nowy singiel „As It Was”, zapowiadający trzeci album „Harry’s House”. Jego debiutancki, imienny krążek znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się albumów roku. W pierwszym tygodniu zanotował najlepszy wynik sprzedaży w historii w kategorii artystów męskich. Jego drugi album, zatytułowany „Fine Line”, znalazł się na szczycie listy Billboard 200, stając się drugim amerykańskim numerem jeden Harry’ego. Zapisał się również na kartach historii list przebojów notując największą tygodniową sprzedaż solowej płyty od 1991 roku, kiedy Nielsen Music rozpoczęli publikację wyników sprzedaży. Od początku kariery zdobył prestiżowe wyróżnienia, w tym dwie nagrody BRIT, nagrodę Grammy, Ivor Novello Award, American Music Award i wiele innych. Jest pierwszym mężczyzną, który pojawił się solo na okładce magazynu Vogue.

 

Harry jest również znany jako niesamowity wykonawca na żywo. Jego występy w ramach Love On Tour zostały przełożone z powodu pandemii i ostatecznie rozpoczęły się we wrześniu 2021 roku w Las Vegas. Harry zagrał ponad 40 koncertów w całych Stanach Zjednoczonych pod koniec ubiegłego roku zdobywając uznanie zarówno fanów, jaki i krytyków. Jego koncerty są wypełnione największymi hitami, takimi jak „Sign of the Times”, „Lights Up”, „Adore You”, „Watermelon Sugar” i „Kiwi”. Harry był gwiazdą legendarnego festiwalu Coachella, grając dla ponad 100 000 osób zarówno 15, jak i 22 kwietnia.

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz