IKS

DAÐI FREYR | Palladium, Warszawa | 12.09.2023 | org. WiniaryBookings

Daði Freyr debiutuje z długogrającym albumem i powraca do Polski!

Sensacja Konkursu Piosenki Eurowizji i twórca viralowego hitu “Think About Things” wystąpi 12 września w warszawskim Palladium.

Islandzki, lecz mieszkający w Berlinie muzyk komponował przez ponad dekadę zanim jego kariera nabrała nagłego rozpędu za sprawą “Think About Things” – utworu, który z dnia na dzień stał się viralowym hitem i był udostępniany przez choćby Jennifer Garner czy Russella Crowe. W 2021 roku Daði reprezentował Islandię na Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie zajął 4. miejsce i na fali tego sukcesu cały zeszły rok poświęcił intensywnemu koncertowaniu po całym świecie. Na 2023 artysta zaplanował wydanie debiutanckiej płyty, zatytułowanej “I’m Making An Album”, która publikowana będzie stopnio, bo w 3 częściach. Pierwszej z nich, na którą składają się utwory “Thank You”, “I’m Fine”, “Limit To Love” i “Shut Up” możecie posłuchać już teraz, a większość stanowiącą całość wydawnictwa na pewno usłyszymy podczas koncertu w Warszawie!

📅 12.09.2023
📍 Warszawa, Palladium
BILETY: www.winiarybookings.pl

🎫 Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl, Ticketmaster Polska

Daði Freyr (Islandia)
🌐 https://www.facebook.com/dadimakesmusic
🌐 https://www.instagram.com/dadimakesmusic
🌐 https://www.tiktok.com/@dadimakesmusic

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz