IKS

You Me At Six (+The Hunna, Yours Truly ), Proxima, Warszawa, 04.03.2023 [Koncert – polecane wydarzenie], org. Winiary Bookings

you-at-me-at-six-koncert

Już 23 stycznia premierę  miał ósmy w dyskografii You Me At Six krążek “Truth Decay”! Chwilę później zespół wyruszył w europejską trasę koncertową, na której nie zabraknie polskiej daty – Brytyjczycy wystąpią w Warszawie 4 marca, a towarzyszyć im będą grupy The Hunna i Yours Truly.

YOU ME AT SIX +THE HUNNA (+ support: Yours Truly)

📅4.03.2023
📍Warszawa, Proxima

 

BILETY:

Przedsprzedaż biletów startuje w środę, 26 października o godzinie 10:00

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim

 

O zespołach:

You Me At Six są mistrzami stylistyki, w której się obracają. Zespół prezentuje mieszankę pop rocka i emo na najwyższym poziomie, będąc przy tym uważanym za jeden z największych i najbardziej płodnych na brytyjskiej scenie w XXI wieku. Każda kolejna płyta formacji plasuje się wysoko na listach sprzedaży, single podbijają notowania stacji radiowych, a na wszystkich platformach streamingowych utwory YMAS zostały odtworzone już ponad pół miliarda razy. Na swoim koncie mają koncerty na największych światowych festiwalach oraz trasy z takimi zespołami jak 30 Seconds To Mars czy Paramore.

 

The Hunna to zespół, który szturmem wdarł się na brytyjskie listy przebojów. Nic dziwnego, próżno bowiem szukać w ich dyskografii utworów mało przebojowych, a podczas ich występów na żywo ciężko jest przejść obojętnie. The Hunna to po prostu grupa przyjaciół, którzy komponując chcą mieć z tego jak największą frajdę, a na ich koncert przed You Me At Six na pewno nie należy się spóźnić!

 

YOU ME AT SIX (UK) – rock
🌐https://www.facebook.com/youmeatsix
🌐https://www.instagram.com/youmeatsixofficial
🌐https://www.tiktok.com/@youmeatsix

 

THE HUNNA (UK) – rock
🌐https://www.facebook.com/thehunnaband
🌐https://www.instagram.com/thehunnaband
🌐https://www.tiktok.com/@thehunnaband

 

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz