IKS

The War On Drugs, Letnia Scena Progresji, Warszawa. 12.06.2023 [Koncert-polecane wydarzenie], org. Klub Progresja

the-war-on-drugs-koncert

Progresja z przyjemnością zaprasza na pierwszy w Polsce koncert The War On Drugs Amerykanie wystąpią w Warszawie 12 czerwca 2023 roku. Jest to również pierwsze ogłoszenie Letniej Sceny Progresji 2023!

 

Bilety:

Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie www.progresja.com oraz bleterii GoOut.

 

Data: 12.06.2023
Miejsce: Letnia Scena Progresji, ul. Fort Wola 22, Warszawa
Bilety: 145 zł w przedsprzedaży / 165 zł w dniu koncertu

 

Informacje o zespole:

Czy The War On Drugs są dziś jednym z najważniejszych amerykańskich zespołów indie rockowych? Takie zdanie zdecydowanie nie będzie przesadą! Istnieją niecałe 20 lat, a przez ten czas zdążyli wydać 5 albumów, które mocno wpłynęły na całą szeroko pojętą scenę alternatywnego rocka. Co sprawa, że są tak ważną i wpływową grupą? Undergroundowa szczerość i radość z grania miesza się u nich z absolutną muzyczną perfekcją. Najlepszym uhonorowaniem dotychczasowej kariery zespołu jest w pełni zasłużona nagroda Grammy.

 

Dyskografię Amerykanów zamyka album „I Don’t Live Here Anymore” z 2021 roku. Tych dziesięć niezwykle przebojowych i dopracowanych utworów to kolejny, konsekwentny krok w karierze The War On Drugs. Album zebrał, tradycyjnie dla tego zespołu, same pozytywne recenzje, zachwycając krytyków i przynosząc kolejne rzesze oddanych fanów. Możecie być pewni, że na koncercie usłyszycie nie tylko najlepsze utwory z tego krążka, ale również przekrojowy wybór największych przebojów, które doskonale znacie.

 

Pozycja obowiązkowa dla fanów: Kurt Vile, The National, Band of Horses, Fleet Foxes, Arcade Fire.

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz