IKS

The Ocean (support: LLNN, Playgrounded), Warszawa-Wrocław, 20-21.09.2022 [Koncerty- polecane wydarzenia]

the-ocean-koncert

Post metalowa formacja The Ocean powraca do Polski! Zespół słynący z doskonałych, działających na wyobraźnię koncertów wystąpi 20 września w stołecznej Progresji oraz 21 września we wrocławskiej Akademii. Koncerty odbędą się w ramach trasy “Into The Heat – Out Of The Shade UK & EU 2022 Tour”, a w roli supportów zagrają LLNN oraz Playgrounded.

Założone na początku XXI wieku przez Robina Stapsa The Ocean to jedna z najciekawszych nazw na scenie post metalowej. Przez ponad dwie dekady działalności zespół wykreował swój własny, trudny do podrobienia styl, w którym nie brakuje jednak eksperymentów. Najlepszym tego przykładem jest ostatni jak dotąd album formacji – „Phanerozoic II: Mesozoic / Cenozoic”, w którym oprócz zróżnicowanych temp i partii gitarowych usłyszymy również motywy elektroniczne. W trakcie swojej niesamowitej kariery The Ocean koncertowali m.in. z Opeth, Mastodon, Mono, The Dillinger Escape Plan, Anathema, Between the Buried And Me i Devinem Townsendem, a także występowali na najważniejszych festiwalach, w tym Roskilde, Dour, Pukkelpop, Roadburn, Wacken, With Full Force, Summer Slaughter, Summer Breeze i Graspop. Ich własna wytwórnia Pelagic Records stała się również jedną z wiodących europejskich wytwórni w muzyce post-rock i post-metal, z katalogiem 150 wydań od 2009 roku.

 

THE OCEAN
Support: LLNN, Playgrounded

20.09.2022
Progresja, Warszawa
21.09.2022
Akademia, Wrocław

 

BILETY:  www.winiarybookings.pl

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim

 

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

 

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

 

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

 

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

 

THE OCEAN (Metal Blade Records/Niemcy) – progressive metal/post-metal/sludge
https://www.facebook.com/theoceancollective
https://www.instagram.com/theoceancollective/

LLNN (Pelagic Records/Dania) – dark/heavy/post apocalyptic
https://llnn.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/llnnband

PLAYGROUNDED (Pelagic Records/Holandia,Grecja) – metal/post-metal/electronic
https://www.facebook.com/playgrounded
https://playgrounded.net/

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz