IKS

The Devil’s Trade i Platon Karataev (+By The Spirits), Warszawa (30.03.2023) Kraków (31.03.2023), [Koncert-polecane wydarzenie] org. Soulstone Gathering

The-Devils-Trade-Platon-Karataev-koncert

Soulstone Gathering  zapraszają na dwa koncerty The Devil’s Trade, Platon Karataev i gościnnie By The Spirits.

W Polsce w ramach trasy odbędą się dwa koncerty:
📍 Kraków, Gwarek – 31.03.2023
📍 Warszawa, Hydrozagadka – 30.03.2023

Ceny biletów:
Early Bird – 69 zł
Regular sale – 89 zł
Drzwi – 100 zł

Link do biletów: https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/the-devils-trade

 

 

The Devil’s Trade (Węgry) – dark doom folk: jednoosobowy projekt, który sam twórca, Dávid Makó, opisuje jako „muzyczną pielgrzymkę”, zabierając słuchaczy w długą podróż ze swoimi głęboko osobistymi i mrocznymi, czasami przesiąkniętymi doomem folkowymi piosenkami. Muzyka The Devil’s Trade, to folk Appalachów połączony z opowieściami o węgierskich i transylwańskich tradycjach.

 

Platon Karataev (Budapeszt) – indie/folk rock: powstał w 2016 roku w Budapeszcie. Zespół grał na takich festiwalach jak: Reeperbahn czy Liverpool Sound City. Pierwszy album “For Her” (2017), umieścił zespół na międzynarodowej mapie. Na drugim albumie “Atoms” (2020) zespół odszedł od akustycznego kierunku, w którym podążał, w stronę głośniejszego, bardziej rozbudowanego brzmienia. Zespół pracuje już nad kolejnym długogrającym albumem, z którego singiel mogliśmy już usłyszeć, a z którego niektóre utwory będą wykonywane na koncertach przed jego wydaniem.

 

Gościem specjalnym na polskiej części trasy będzie:
By The Spirits (Polska) – neofolk: jednoosobowy projekt z pogranicza folk i neofolk, powołany do życia w marcu 2016 roku przez Michała Krawczuka. Regularnie pojawia się w programach największych festiwali tego gatunku oraz gości na albumach innych artystów, jak choćby Death In Rome czy Osi And The Jupiter. Muzyka By The Spirits inspirowana jest ludowymi brzmieniami, zaś teksty opowiadają o więzach między człowiekiem, a naturą.

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz