IKS

Sunnata wyruszy w trasę promującą nowy album | org. Soulstone Gathering

Nowa płyta Sunnata już na horyzoncie, dlatego grupa wyrusza w trasę po Polsce! Pierwszym przystankiem jest Warszawa – koncert premierowy z okazji wydania „𝗖𝗵𝗮𝘀𝗶𝗻𝗴 𝗦𝗵𝗮𝗱𝗼𝘄𝘀”, następnie spotykamy się w Poznaniu i Krakowie. Sunnata obiecuje mocarną setlistę, a my im absolutnie wierzymy!

📅 10.05.2024 | Warszawa, Hybrydy (wydarzenie)
📅 24.05.2024 | Poznań, 2Progi (wydarzenie)
📅 25.05.2024 | Kraków, Klub Studio (wydarzenie)
🎟 Bilety: Soulstone Gathering (link)

Podążają własnymi ścieżkami od 2013 roku, z każdą płytą poszerzając doom metalowe spektrum – czy to łącząc je ze sludge i industrialnymi naleciałościami debiutu „Climbing The Colossus” (2014), monstrualnymi kompozycjami i riffami „Zorya” (2016), minimalizmem i transowością „Outlands” (2018), czy bardziej przystępnymi i melodyjnymi aranżacjami „Burning in Heaven, Melting on Earth” (2021). Konsekwencja i wypracowany przez lata charaktertystyczny styl zbudowany na doom i post metalu wzbogaconym orientalną, nieomal mistyczną atmosferą i złożonymi, grungowymi wokalami, doprowadziły Warszawiaków do koncertów z Mastodon, Paradise Lost, Sleep, czy Rotting Christ i setek koncertów na europejskich scenach. Dokąd doprowadzi ich piąty album „Chasing Shadows”? O tym musicie przekonać się sami.

W Krakowie jako gość specjalny wystąpią Szwajcarzy z monkey3, którzy przyjeżdżają, by promować swój najnowszy album, “𝗪𝗲𝗹𝗰𝗼𝗺𝗲 𝗧𝗼 𝗧𝗵𝗲 𝗠𝗮𝗰𝗵𝗶𝗻𝗲”. To nie tylko ich siódma i najbardziej mroczna i wciągająca płyta, ale także wyraźny dowód na to, dlaczego są jednym z najbardziej ekscytujących instrumentalnych zespołów rockowych na współczesnej scenie psychodelicznego rocka i stoneru.

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz