IKS

ShataQS | TRASA KONCERTOWA |

shataqs-koncerty

„Pokochać swoją drogę” to kolejna trasa koncertowa ShataQS z zespołem w składzie: Maciek Czemplik – gitara, Bartek Chojnacki – kontrabas, Dominik Klimczak i Sławek Berny – instrumenty perkusyjne, Kasia Pakosa oraz Michał Rudaś – wokale wspierające.

🎟BILETY:  https://tiny.pl/cbr5l

Na naszym serwisie tak pisaliśmy o koncertach ShataQS:

„Koncerty Małgorzaty Kuś występującej jako ShataQS to zdecydowanie nie tylko imprezy wokalno-instrumentalne. Wokalistka proponuje wręcz zbiorową psychoterapię, która doskonale koresponduję z tekstami jej piosenek (…) to naprawdę magiczny czas, z muzyką, w której można się zatracić (…)”.

Na nadchodzącej trasie ShataQS zaprasza słuchacza do zagłębienia się w treści utworów z płyty „Fenix”, „WEDA”, „Mr. Mankind” oraz nowych kompozycji w trochę innej odsłonie. „Pokochać swoją drogę” to głęboka refleksja nad własną podróżą, drogą, którą się przeszło i drogą, którą się idzie. Nie zawsze jest ona dla nas wygodna, nie zawsze taka jaką chcielibyśmy by była. Czasem to, co budujemy, rozsypuje się w pył, czasem to, na czym nam zależy, oddala się od nas, a to czego nie chcemy – lgnie i klei się do nas. Wykonujemy wiele pracy, walczymy z przeciwnościami losu, czasem trzymamy się kurczowo starego, a czasem na siłę próbujemy coś zmienić, by w pewnej chwili odkryć, a następnie zrozumieć, że to, co nam jest przeznaczone, przybywa do nas w swoim własnym czasie, w swojej własnej oryginalnej formie, na własnych warunkach i płynie własnym rytmem, tempem oraz bywa inne od tego, co wypatrujemy. Stąd często, kiedy do nas przychodzi, nie rozpoznajemy. Czasem przy całej pracy, tej lekkiej i tej wymuszonej, tej twórczej i tej bardzo przyziemnej, istnieją prawa, którym absolutnie należy się pokłonić i dać możliwość zaistnienia. To Weda i aby móc się na nią otworzyć, trzeba zaufać jej znakom i poddać się jej nurtowi. Pokochanie swojej drogi to pokochanie swojej historii. Przyjęcie wszystkich zdarzeń bez znaczenia jakie były. Im więcej ukłonu wobec drogi jaką się przeszło, tym więcej wiedzy, narzędzi i mądrości z niej potrafimy czerpać. „Pokochać swoją drogę” to „Zaufać życiu”.

 

TRASA DOTRZE DO NASTĘPUJĄCYCH MIAST:

23 lutego 2024,  Łódź ARTKOMBINAT Scena Monopolis
24 lutego 2024,  Warszawa Niebo
25 lutego 2024,  Zielona Góra Uniwersytet Zielonogórski – Aula
2 marca 2024,  Kołobrzeg Regionalne Centrum Kultury
3 marca 2024,  Szczecin Dom kultury Krzemień
6 marca 2024,  Olsztyn Aula im. Anny Wasilewskiej
7 marca 2024,  Białystok Zmiana Klimatu
8 marca 2024,  Gdynia Klub Muzyczny Ucho
9 marca 2024,  Poznań Blue Note Jazz Club
14 marca 2024,  Kielce Czerwony Fortepian
15 marca 2024,  Rzeszów Wojewódzki Dom Kultury
16 marca 2024,  Lublin Studio im. Budki Suflera w Radiu Lublin
17 marca 2024,  Kraków Klub Zaścianek Kup bilet
23 marca 2024,  Wrocław CENTRUM KULTURY AGORA (+ spotkanie autorskie)

 

 

 


 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych:

👉 Facebook

👉 Instagram

👉 Twitter

 

 

 

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz