IKS

Rock na Zamku, TSA Michalski Niekrasz Kapłon, BlackLight | Zamek Kazimierzowski, Przemyśl | 07.10.2023 | org. Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek [Polecane wydarzenie]

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek oraz SztukMix serdecznie zapraszają na wieczór pełen ciężkich, lecz nieźle bujających, dźwięków, okraszony tytułem “ROCK NA ZAMKU”, w czasie którego wystąpią dwa nietuzinkowe zespoły: TSA Michalski Niekrasz Kapłon oraz BlackLight.

Bilety:

  • Bilety w cenie 60 zł już w sprzedaży w sklepie muzycznym „Musicland” przy ulicy Serbańskiej 13 w Przemyślu oraz w dniu koncertu.

 

📅 07.10.2023
📍 Przemyśl, Zamek Kazimierzowski
 ⏱  19:00

 

 

TSA Michalski Niekrasz Kapłon, czyli legendarna sekcja rytmiczna kultowego heavymetalowego zespołu TSA wzbogacona o wokalistę Damiana Michalskiego oraz gitarzystów: Piotra Lekkiego i Macieja Westera. Panowie po wznowieniu działalności skupili się na tworzeniu nowych kompozycji, czego efektem był m.in. singiel „Ostatni Pociąg” – kompozycja Janusza Niekrasza do słów Sławka Wierzcholskiego. Całkiem niedawno, 15 lipca, nakładem Black Mustache Records ukazał się ich debiutancki album „Niezwyciężony”, którego materiał powstawał przez ostatnie 3 lata.

 

Skład zespołu:

Damian Michalski – wokal

Maciej Wester – gitara

Piotr Lekki – gitara

Janusz Niekrasz – gitara basowa

Marek Kapłon – perkusja

 

TSA Michalski Niekrasz Kapłon:

 

Zespół BlackLight powstał w 2019 roku z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Macieja Majewskiego. Członkowie zespołu jak sami podkreślają opierają swoje brzmienie w duchu progresywnometalowym. Ich debiutancki album „Following the Future” zajestrowany w Studio 13 oraz Studio Centrum w Krakowie ukazał się 20 marca 2020 roku nakładem wydanictwa Lynx z grodu Kraka. Grupa gościła m.in. w audycji „Makakofonia” w Antyradiu, ich utwory znajdowały się na lista przebojów m.in. Radia Wnet czy Radia Rzeszów. W 2021 roku zespół wszedł do Studia 07 w Tarnowie z materiałem na drugą płytę „River of Time”, którego recenzja pojawiła się na naszych łamach. Płyta została wydana przez Metal Rock Promotion 25 lutego 2022 roku. Zapewne podczas rockowej nocy zamkowej, numery z tego krążka popłyną z dużą intensywnością z głośników.

 

Skład zespołu:

Maciej Majewski – wokal, gitara rytmiczna

Robert Kurzyński – gitara prowadząca

Tomasz Szydło – gitara basowa

 

BlackLight:

 

Do samego wydarzenia pozostało jeszcze trochę czasu, gdyż jest ono zaplanowane na 7 października bieżącego roku, lecz nie zmienia to wcale kwestii, że już możecie zacząć pastować glany i skóry. SztukMix jest patronem medialnym tego zdarzenia.

 

Nie może Was tam zabraknąć!

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz