IKS

Rammstein, Stadion Śląski, Chorzów, 30.07.2023 [Koncert – polecane wydarzenie], org. Live Nation Polska

Rammstein-koncert

Rammstein powraca do Polski!

Zespół zagra 30 lipca 2023 roku na  Stadionie Śląskim w Chorzowie

 

BILETY:

Przedsprzedaż dla fanclubu LIFAD: 06.09 od godz. 10.00

Bilety w sprzedaży ogólnej: 08.09 od godz. 10.00

 

Rammstein przyspiesza tempo i ogłasza, że w 2023 roku European Stadium Tour powróci po raz trzeci!

 

O tym, co to oznacza, pisano w tym roku w wielu gazetach – konstrukcja sceny, która czasami góruje nad dachem stadionu, wydarzenie rozświetlone przez ogień i płomienie, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru i patos inscenizacji Rammstein – to rzeczywiście bardzo wyjątkowy pokaz pod względem jakości, wielkości i w wielkim stylu. Logiczne jest więc, że Rammstein oferuje wszystkim swoim fanom i tym, którzy dopiero się nimi staną, możliwość doświadczenia ich „gigantycznego show” (Rolling Stone), które sprawia, że europejskie „stadiony drżą” (Nordkurier), z „dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu” (Sueddeutsche Zeitung).

 

Informacje i linki do biletów na wszystkie koncerty znajdują się na rammstein.com/tickets.

 

Członkowie fanklubu Rammstein „LIFAD” będą mieli możliwość zakupu biletów od wtorku 6 września od godz. 10:00 do środy 7 września do godz. 10:00. Każdy klient LIFAD może kupić maksymalnie dwa (2) bilety na koncert w przedsprzedaży.

 

Ponieważ istnieje tylko ograniczona alokacja dla LIFAD w każdym mieście, nie możemy zagwarantować, że każdy członek otrzyma bilety w przedsprzedaży.

 

Aby zapewnić widzom możliwość zakupu biletów w uczciwej cenie prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

 

Wszystkie informacje o legalnych stronach oferujących oficjalną przedsprzedaż można znaleźć na stronie rammstein.com/tickets. Wszyscy inni sprzedawcy oferujący sprzedaż biletów na koncert Rammstein NIE SĄ AUTORYZOWANYMI bileteriami. Bilety na Rammstein zakupione od nieautoryzowanych sprzedawców nie upoważniają do wstępu.

 

Wszystkim potencjalnym nabywcom biletów zalecamy wcześniejsze założenie konta klienta w systemach biletowych, aby na początku przedsprzedaży, mogli szybciej zrealizować proces zamówienia.

 

Bilety na koncert w Polsce są personalizowane. Spersonalizowany oznacza, że każdy bilet jest przypisany do osoby wymienionej na bilecie. Jeden klient może kupić maksymalnie cztery (4) bilety na koncert w regularnej sprzedaży lub dwa (2) bilety w przedsprzedaży dla fanklubu LIFAD.

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz