IKS

Mother Mother wystąpi w marcu w warszawskiej Stodole | org. Live Nation

Zdobywcy platynowego certyfikatu, alt-popowi rockowcy Mother Mother, ogłosili dziś plany rozbudowanej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii i Europie w 2024 roku. 30-dniowa trasa koncertowa, która ma rozpocząć się 17 lutego 2024 roku w Sheffield w Wielkiej Brytanii, to najbardziej ambitna trasa zespołu do tej pory, z przystankami w 17 krajach i nocą w kultowej londyńskiej OVO Wembley Arena w Londynie.

📅 26.03.2024 | Warszawa, Stodoła (wydarzenie)
🎟 Bilety dostępne w przedsprzedaży od 18 września od godziny 9:00 czasu lokalnego, a w ogólnej sprzedaży od 22 września od godziny 9:00 na livenation.pl (link)Ogłoszono również wydanie nowego singla „To My Heart”, podnoszącego na duchu utworu, który zabiera słuchaczy w introspektywną podróż, nawiązującą do ich wczesnego katalogu. Trasa koncertowa i premiera utworu są następstwem ostatnich pełnych sukcesów występów zespołu na festiwalach dla dziesiątek tysięcy fanów, z przystankami na niektórych z najbardziej wpływowych wydarzeń na świecie; Reading i Leeds; Lollapalooza Berlin, Chile, Argentyna i Brazylia; Corona Capital w Meksyku; Pukkelpop Belgia; Frequency Festival w Austrii; i Lowlands w Holandii.

O nowym utworze Ryan Guldemond, główny wokalista-gitarzysta i autor tekstów, mówi: „To My Heart” to piosenka o wędrówce przez zdradziecki wewnętrzny krajobraz przechowywanej traumy cielesnej, aby bezpiecznie dotrzeć do domu w przestrzeni serca. To temat, który odzwierciedla stare porzekadło: „Jedynym wyjściem jest przejście”. Ta koncepcja jest nam bardzo bliska i często do niej wracamy, aby stać się pełniejszymi  i w idealnym przypadku zapewnić słuchaczom wsparcie, jeśli znajdą się na podobnej, często kamienistej ścieżce z powrotem do otwartego serca. Muzycznie jest to bardzo klasyczne Mother Mother, z gitarą akustyczną i harmoniami trio prowadzącymi drogę – powtarzająca się estetyka na nowym albumie.

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz