IKS

MONO INC. (+support: FLORIAN GREY), Progresja, Warszawa 23.09.2023 [Koncert-polecane wydarzenie], org. WiniaryBookings

mono-inc-koncert

MONO INC. wystąpią we wrześniu w Warszawie na jedynym koncercie w Polsce w ramach trasy promującej ich wydany w styczniu album “Ravenblack”! W roli supportu zagra zespół Florian Grey.

MONO INC.
Support: Florian Grey
📅23.09.2023
📍Warszawa,Progresja

🎟BILETY: www.winiarybookings.pl
Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

 

“Ravenblack”, czyli 12. album w dorobku MONO INC. to kolejny kamień milowy w historii zespołu. Po sukcesie jego poprzednika “The Book of Fire”z 2020 roku, który jako pierwszy materiał w historii formacji zawojował szczyt listy najlepiej sprzedających się płyt w Niemczech, grupa powraca i udowadnia, że ich miejsce w czołówce sceny dark rockowej nie jest dziełem przypadku. Na “Ravenblack” składa się 11 kompozycji wypełnionych ostrymi, metalowymi riffami, wzniosłymi melodiami i charakterystycznymi tekstami, czyli elementami stanowiącymi kwintesencję zespołu z Hamburga. Utwory z niego, ale też największe szlagiery MONO INC., jak np. hymn sceny gotyckiej “Children of the Dark”, usłyszymy już 23 września w warszawskiej Progresji!
Przed koncertem MONO INC. na scenie zobaczymy niemieckie trio Floria Grey. Grupa została założona w 2015 roku i zgrabnie łączy w swojej twórczości wpływy rocka gotyckiego, metalu oraz popu. Zespół występował już m.in. u boku Tarji Turunen, Poison Black i Clan of Xymox oraz towarzyszył Lord Of The Lost na ich pierwszej, wyprzedanej trasie symfonicznej w Niemczech.

 

MONO INC. (Niemcy / NoCut) – rock gotycki, dark rock

 

🌐https://www.facebook.com/monoinc
🌐https://www.instagram.com/monoinc.official
🌐https://www.tiktok.com/@monoinc.official

 

 

FLORIAN GREY (Niemcy / NoCut) – rock gotycki, metal, pop

 

🌐https://www.facebook.com/floriangreyofficial
🌐https://www.instagram.com/floriangreyofficial

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz