IKS

Lamb Of God, Kreator, klub Stodoła, Warszawa, 17.02.2023 [Koncert – polecane wydarzenie], org. Knock Out Productions

lamb-of-god-kreator

Lamb of God i Kreator w Polsce! Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 17 lutego 2023 roku w warszawskiej Stodole. Lamb Of God, Kreator.

Polski przystanek trasy State Of Unrest Tour, który miał się odbyć 2 kwietnia 2020 roku w TAURON Arena Kraków, został przeniesiony do warszawskiego klubu Stodoła.

 

Bilety:
W związku ze zmianą lokalizacji wydarzenia, zmianie uległy także ceny biletów. Wejściówki na miejsca stojące będą teraz dostępne w cenie 189 zł, a na miejsca siedzące – 209 zł. Osoby, które posiadają już bilety na miejsca stojące nie muszą do nich dopłacać – wejściówki będą ważne.

 

Bilety do zakupu —> TUTAJ

 

Lamb Of God swoją ostatnią płytę zaprezentowali przeszło cztery lata temu. Album został zatytułowany „VII: Sturm Und Drang” i pojawił się za pośrednictwem wytwórni Nuclear Blast Records. Amerykańska grupa właśnie pracuje nad następcą tego wydawnictwa, ale jego szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione.
Kreator

 

Kreator to thrash metalowa formacja z ponad 30-letnim stażem na scenie. Ostatni album pochodzącego z Niemiec zespołu, pt.: „Gods Of Violence” wydano w 2017 roku, a kolejna produkcja grupy została wstępnie zapowiedziana na rok 2020. Kilka dni temu zespół poinformował, że zaczął pracę nad nowym, trzecim już krążkiem. Obecną dyskografię grupy zamyka album „Nightmare Logic”.

 

EDIT!!!

 

Oświadczenie zespołów:

Z powodu nieprzewidzianych wcześniej okoliczności, nasza europejska trasa musiała zostać ponownie przełożona. Niebawem poznamy również nowych gości koncertów – Thy Art Is Murder i Gatecreeper nie będą dostępni w nowych terminach trasy. Do ponad 50 tysięcy ludzi, którzy trzymacie bilety od 2020 roku: Dziękujemy Wam za to niesamowite wsparcie i już nie możemy się doczekać, by dla Was zagrać. Szczęśliwie, na koncerty nie będziecie musieli czekać zbyt długo – trasa odbędzie się już na przełomie lutego i marca 2023 roku.

 

Z związku z powyższą zmianą informujemy, że wszystkie zakupione dotychczas bilety pozostają ważne. Informujemy też, że ponad 90% biletów zostało już sprzedanych – dziękujemy za Wasze zainteresowanie!

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz