IKS

Lamb Of God, Kreator (supporty: Thy Art Is Murder i Gatecreeper ), klub Stodoła, Warszawa, 24.11.2022 [Koncert – polecane wydarzenie], org. Knock Out Productions

lamb-of-god-koncert

Lamb of God i Kreator w Polsce! Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 24 listopada 2022 roku w warszawskiej Stodole. Lamb Of God, Kreator + Thy Art Is Murder i Gatecreeper.

Polski przystanek trasy State Of Unrest Tour, który miał się odbyć 2 kwietnia 2020 roku w TAURON Arena Kraków, został przeniesiony do warszawskiego klubu Stodoła.

 

Bilety:
W związku ze zmianą lokalizacji wydarzenia, zmianie uległy także ceny biletów. Wejściówki na miejsca stojące będą teraz dostępne w cenie 189 zł, a na miejsca siedzące – 209 zł. Osoby, które posiadają już bilety na miejsca stojące nie muszą do nich dopłacać – wejściówki będą ważne.

 

Bilety do zakupu —> TUTAJ

 

Lamb Of God swoją ostatnią płytę zaprezentowali przeszło cztery lata temu. Album został zatytułowany „VII: Sturm Und Drang” i pojawił się za pośrednictwem wytwórni Nuclear Blast Records. Amerykańska grupa właśnie pracuje nad następcą tego wydawnictwa, ale jego szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione.
Kreator

 

Kreator to thrash metalowa formacja z ponad 30-letnim stażem na scenie. Ostatni album pochodzącego z Niemiec zespołu, pt.: „Gods Of Violence” wydano w 2017 roku, a kolejna produkcja grupy została wstępnie zapowiedziana na rok 2020. Kilka dni temu zespół poinformował, że zaczął pracę nad nowym, trzecim już krążkiem. Obecną dyskografię grupy zamyka album „Nightmare Logic”.

 

Thy Art Is Murder powstała w 2006 roku w Nowej Południowej Walii deathcore’owa ekipa. To ścisła czołówka metalowej sceny Australii. Swoją pozycję zawdzięczają przede wszystkim znakomitym koncertom, których grają mnóstwo. Thy Art Is Murder będzie promować w trasie album „Human Target” z 2019 roku (Nuclear Blast Records), a Gatecreeper zaprezentuje m.in. materiał z najnowszego EP – „An Unexpected Reality”, wydanego w styczniu 2021 roku (Closed Casket Activities).

 

GATECREEPER:   W 2013 roku w słonecznej Arizonie powstała jedna z najciekawszych amerykańskich ekip deathmetalowych, Gatecreeper. Amerykanie wspaniale adaptują do współczesnych czasów patenty szkoły szwedzkiej, ciężarowych riffów Bolt Thrower, hard core’a, doomu i heavy.

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz

najczęściej czytane

IKS