IKS

KK’s Priest na koncercie we Wrocławiu! | 13.07.2024 | org. Metal Mind Productions

13 lipca na jednym koncercie w Polsce wystąpi formacja, na czele której stoją dwaj byli muzycy Judas Priest – gitarzysta K.K. Downing oraz wokalista Tim „Ripper” Owens. Grupa promować będzie swój najnowszy, świetnie przyjęty album „The Sinner Rides Again”. Bilety właśnie trafiły do sprzedaży, zapraszamy!

📅 13.07.2024, Wrocław (A2) (wydarzenie)
🎟 Bilety: Metal Mind Productions (kolekcjonerskie), Eventim, ebilet.pl

Zespół KK’S PRIEST to potężne heavy metalowe połączenie byłych muzyków kultowego Judas Priest: zdobywcy nagrody Grammy –  K.K. Downinga (gitara) i Tima „Rippera” Owensa (wokal) oraz A.J. Millsa (gitara), Tony’ego Newtona (bas) i Seana Elga (perkusja).

K.K. Downing z Judas Piest rozstał się w 2011 roku po ponad 40 latach współpracy. W 2020 roku założył grupę KK’s Priest, z którą zadebiutował w kolejnym roku za sprawą krążka „Sermons of the Sinner”. We wrześniu zeszłego roku ukazał się najnowszy, drugi już w dorobku formacji album, „The Sinner Rides Again”. Krążek zyskał bardzo dobre recenzje na całym świecie: „’The Sinner Rides Again’ to absolutnie porywająca metalowa płyta z ogromną, błyskotliwą produkcją i utworami, które tryskają pasją i intensywnością” – pisze Blabbermouth, a Metal Hammer UK wychwala krążek jako „…czerpiący z pulsującej energii klasycznego heavy metalu, rodem z 1983 roku.”  Album zawiera dziewięć utworów wyprodukowanych i napisanych przez K.K. Downinga, a  całość zmiksowana/zmasterowana została przez Jacoba Hansena. W marcu formacja promować będzie ten
krążek na trasie w USA, a następnie wystąpi na największych europejskich festiwalach.

Grupa zachwyca swoją rewelacyjną formą koncertową, o czym przekonać będzie można się już lipcu, kiedy zespół zagra we wrocławskim klubie A2, zapraszamy!

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Ten post ma jeden komentarz

  1. janciovodnik

    Fakt, nowa płyta jest dobra 🙂

Dodaj komentarz