IKS

Jeremy Loops, klub Proxima, Warszawa, 17.09.2022 [Koncert – polecane wydarzenie], org. Live Nation Polska

jeremy-loops-koncert

JEREMY LOOPS na koncercie w Polsce!!!
17.09.2022 – WARSZAWA – PROXIMA

BILETY:
https://www.ticketmaster.pl/event/jeremy-loops-bilety/23627

Od kultowego występu na żywo w jego rodzinnym Kapsztadzie, po album w czołówce krajowych list przebojów, kariera Jeremy’ego Loopsa charakteryzowała się przebijaniem szklanych sufitów. Prawdziwym przełomem na skalę międzynarodową było towarzyszenie Twenty One Pilots w trasie, był headlinerem wyprzedanej własnej trasy z 30 000 biletów, a wkrótce potem wyprzedał występ w kultowej londyńskiej O2 Academy Brixton.

 

To mieszanka gatunków, która wpada w ucho – nowoczesny folk z miejskim zacięciem, od delikatnych, porywających ballad po hymnowe hity gotowe na wielkie sceny. A show jest tym, co zdobywa publiczność. Nietypowy dla typowych dla tego gatunku koncertów wokalistów i autorów tekstów w wolnym tempie, jest pełen energii i zaangażowania od początku do końca.

 

Jego debiutancki, przebojowy album „Trading Change” zawierał mega singiel „Down South” i zapoczątkował popularną markę w RPA, ale to jego drugi album, „Critical As Water”, zwrócił uwagę reszty świata. Lista współpracowników, w tym Willa Hicksa ( Ed Sheeran) i Jake’a Goslinga (The Libertines, Shawn Mendez), wskazywała, że ​​zdobył szacunek swoich rówieśników i współczesnych. A single „Waves” i „Gold”, które były często emitowane na antenach w całej Europie, zdobywając listy przebojów Top 200 Airplay w Niemczech. „Gold” był odtwarzany w BBC2, odtworzenia pokazały, że jegonagrania miały duże perspektywy komercyjne i szybko rosnącą publiczność na jego występach na żywo.

 

Podczas gdy piosenkarz i autor tekstów przygotowuje się do następnego etapu swojej kariery, podpisując umowę licencyjną z Universal Music na całym świecie, pracując nad swoim jeszcze nie zatytułowanym trzecim albumem z rosnącą listą współautorów i producentów z listy A, chce się trzymać tej samej podstawy. „Pisuj świetne piosenki i rób świetne koncerty” – mówi. „Jeśli zrobimy to dobrze, wszystko pójdzie dalej”.

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz