IKS

X-lecie Gorgonzolli (+ Venflon), Potok, Warszawa, 01.04.2023 [Koncert – polecane wydarzenie] PATRONAT

Gorgonzolla - koncert

Zespół Gorgonzolla świętuje 10 lat swojej działalności! Ogłoszono specjalny koncert, a SztukMix został patronem medialnym tego wydarzenia.

Najważniejsze informacje:

X-lecie zespołu Gorgonzolla – gościnnie Venflon

Kiedy: 1 kwietnia 2023
Gdzie: Klub Potok – Potocka 14, Warszawa
Bilety: dostępne na Goout.pl – cena 40 zł

 

W 2013 roku, zespół Gorgonzolla zagrał swój pierwszy w historii koncert. W kwietniu minie 10 lat od tego wydarzenia, które uznawane jest za swoisty start działania grupy. Z tej okazji, Gorgonzolla ze specjalnymi gośćmi zagra wyjątkowy koncert w Warszawie. Grupa zaprezentowała wszystkie szczegóły jubileuszu.

 

Gorgonzolla ma na swoim koncie dwa, bardzo dobrze przyjęte albumy: ”Eksploatowani” i ”Konsumpcja”, trzeci krążek w drodze, występy na największych festiwalach w Polsce (między innymi Rock Na Bagnie czy Pol’and’Rock Festival/Woodstock) oraz wiele koncertów w całej Polsce.

 

W kwietniu 2023, minie 10 lat od scenicznego debiutu grupy, który uznawany jest za swoisty start zespołu. Z tej okazji, grupa organizuje specjalny koncert, podczas którego pojawi się sporo niespodzianek, a miesiąc przed wydarzeniem, pojawi się także specjalny, dokumentalny wywiad-rzeka z zespołem. Kiedy można spodziewać się wszystkich tych rzeczy? Jak informuje grupa:

 

„1 kwietnia 2023, zapraszamy do warszawskiego klubu Potok, w którym odbędzie się nasza impreza z okazji X-lecia. Gościnnie zagra grupa Venflon, a z naszej strony możecie liczyć na obszerny set oraz gości na scenie, których będziemy wkrótce ujawniać.”

Jak wygląda sprawa dokumentalnego wywiadu? O tym grupa mówi krótko:

 

Miesiąc przed koncertem, na naszym kanale Youtube pojawi się wywiad-rzeka z nami, w którym opowiemy o naszej dziesięcioletniej drodze i pokażemy sporo, niepublikowanych wcześniej materiałów. Chcemy wszystkim przybliżyć naszą drogę, co świetnie będzie korespondować z kwietniowym koncertem.

 

Bilety na X-lecie zespołu Gorgonzolla, dostępne są na Goout.pl. Każda zakupiona w sieci wejściówka, będzie wymieniana na wejściu, na specjalny, kolekcjonerski bilet.

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz