IKS

Eivør, Warszawa-Kraków-Poznań, 30.09-02.10.2022 [Koncerty – polecane wydarzenia], org. Fource Poland

eivor-koncert

Niezwykła Eivør wraca do Polski z trzema koncertami!

Jedna z najbardziej hipnotyzujących wokalistek na żywo wystąpi:

30 września w warszawskim klubie Niebo,

1 października w klubie Kwadrat w Krakowie,

2 października w Poznaniu (CK Zamek).

EIVØR to artystka której wrażliwość wyrosła z dzikości natury i żywiołów. Urodzona i wychowana w Syðrugøta, liczącej niewiele ponad 400 osób społeczności na jednej z północnych Wysp Owczych, wokalistka i autorka tekstów dorastała w otoczeniu surowego, wietrznego krajobrazu i północnego Atlantyku – niespokojnego tła, które miało głęboki wpływ muzykę, którą tworzy.

 

Z dziesięcioma albumami studyjnymi na koncie i długą listą kolaboracji z takimi artystami jak m.in. Àsgeir, John Grant, Einar Selvik (Wardruna) i Dan Heath (Lana Del Ray), Eivør to z pewnością jedna z najbardziej eklektycznych artystek Skandynawii. Zdobywczyni Nordic Council Music 2021, dwukrotnie wyróżniona nagrodą Icelandic Music Price, Eivør jest także współautorką ścieżki dźwiękowej do wszystkich sezonów flagowego serialu Netflix, „The Last Kingdom”, w którym również możemy zobaczyć ją na ekranie.

 

Podczas tegorocznej trasy koncertowej Eivør zaprezentuje przekrojowy materiał ze swojej bogatej dyskografii; nie zabraknie też z pewnością utworów z ostatniej, wydanej w 2020 roku płyty „Segl” oraz muzyki filmowej. Artystkę będzie można zobaczyć 30 września w warszawskim klubie Niebo, 1 października w klubie Kwadrat w Krakowie, zaś dzień później w Poznaniu (CK Zamek).

 

Bilety na koncerty w cenie 99 zł dostępne na:

fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl i w Empikach.

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz