IKS

Dream Theater, COS Torwar, Warszawa, 29.01.2023 [Koncert – polecane wydarzenie], org. Winiary Bookings

Dream Theater wystąpią 29.01.2023 w kultowej, warszawskiej hali COS Torwar

Bilety:

Ekskluzywna przedsprzedaż Empik Premium/Empik Bilety/Going. od 9.11 od godziny 10:00 do 11.11 do godziny 10:00

Sprzedaż otwarta we wszystkich bileteriach rozpocznie się 11.11 (piątek) o godzinie 10:00 (www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl, Ticketmaster Polska)

Amerykanie funkcjonują na scenie już blisko 40 lat, a przez ten czas naprawdę sporo wydarzyło się w życiu zespołu. Setki zagranych koncertów, ponad 15 milionów sprzedanych płyt, dwie nominacje do prestiżowej nagrody Grammy i zagranie na praktycznie wszystkich czołowych festiwalach. 

 

„Po prostu uwielbiamy grać na naszych instrumentach. To nigdy nie znika. Uwielbiam być kreatywny, pisać i ćwiczyć tę część mojego umysłu. Udawało nam się to robić od dawna i nie bierzemy tego za pewnik. Ilekroć się spotykamy, wiemy, że nie możemy zawieść siebie ani naszych fanów, więc staramy się jeszcze bardziej. Nikt nie jest znużony. Nikt nie jest tym zmęczony. W studiu dzielimy ból, śmiech i entuzjazm. Jesteśmy wszyscy zgodni i to pozwala nam iść naprzód” – podkreśla gitarzysta John Petrucci.

 

Grupa w przyszłym roku ponownie odwiedzi koncertowo Europę, aby promować swój ostatni studyjny album „A View from the Top of the World”.

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz