IKS

DEZARBUZATOR [z cyklu: „Na jednym wózku”]

Dezarbuzator narodził się z pasji do dzielenia się muzyką. Projekt ten od dawna tlił się we mnie, aż w końcu, 15 stycznia 2024 roku ujrzał światło dzienne.

W dobie cyfrowej dostępności, mamy nieskończone możliwości odkrywania nowych dźwięków, a ja codziennie przesłuchuję ogromną ilość nowości. Te, które wywarły na mnie największe wrażenie, chcę polecić właśnie Wam. Na moim profilu możecie oczekiwać ciężkich gitarowych brzmień z gatunków takich jak Rock, Metal, Stoner, Progressive oraz ich różnych odmian. Znajdziecie tu również informacje o nadchodzących premierach i nowych singlach.

 

Co miesiąc przygotowuję dla Was playlistę na Spotify, która podsumowuję utwory i zespoły, o których mowa była na profilu. Wybieram także pięć najlepszych płyt miesiąca. W każdy piątek podsumowuję tydzień, dzieląc się tym, czego słuchał Dezarbuzator i co szczególnie poleca.

 

 

Oprócz nowości, przypominam także warte uwagi albumy, wydane w przeszłości.

Specjalnie dla Was stworzyłem cykl „ProstoZPółki”. Co tydzień jeden z członków mojej rodziny losuje płytę CD z kolekcji, którą z pasją zbieramy od ostatnich 30 lat. Następnie wspólnie słuchamy wylosowanego albumu, zachęcając również Was do odkrywania muzyki sprzed lat. Zaskoczyło mnie, ile radości i zabawy dostarcza nam to doświadczenie. Moi synowie z niecierpliwością czekają na kolejne losowania.

 

 

Jeśli chcecie podzielić się swoimi muzycznymi odkryciami lub po prostu wymienić się muzyką, serdecznie zapraszam do prywatnej grupy „Music is your only friend”, którą założyłem 7 lat temu. Razem możemy tworzyć społeczność, dla której muzyka jest prawdziwym przyjacielem.

 

Link do profilu: Profil Dezarbuzatora na Facebooku

Link do grupy: Grupa „Music is your only friend” na Facebooku

 

#LetTheMusicUniteUs

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz