IKS

Cavatina Guitar Festival | 15-19.05.2024 | Cavatina Hall, Bielsko Biała

Cavatina Guitar Festival to kilkudniowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników gitary nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. 50 artystów, 30 koncertów, 3 sceny, w tym zarówno uznane gwiazdy, jak i wschodzące talenty, tworzą program pełen różnorodności – od indie i songwriterów, poprzez jazz, blues, soul, aż po muzykę pop i rock.

Wśród zapowiedzianych artystów, znajdują się zarówno znane osobistości międzynarodowej sceny muzycznej, jak i cenione gwiazdy polskiej muzyki. Wśród nich wymienić można takie nazwiska jak FINK, Miles Kane, Marcin Patrzałek, Kinga Głyk, ZALEWSKI, a także John J Presley, Blanco White, Roo Panes, Matteo Mancuso, Jakub Żytecki, Tomek Ziętek, MATECKI czy Skubas. Ta niezwykła mieszanka międzynarodowych talentów podkreśla unikatowy, międzynarodowy charakter festiwalu.

 

INFORMACJA O KARNETACH W LINKU —> TUTAJ

 

 

I kilka słów o  CAVATINA HALL

Położona w malowniczej stolicy Podbeskidzia, Bielsku-Białej, Cavatina Hall, znana z niepowtarzalnej sali koncertowej, nowoczesnej architektury i wyjątkowej akustyki. Cavatina Hall jest symbolem wolności. Symbolem wiary, że wszystko jest możliwe. Symbolem niezależności od szkół, akademii, polityki i instytucji. Nie określa i nie definiuje muzyki. Pozostawia to ocenie i wyborze słuchaczy. Wraca do źródeł największej jej siły, jaką są dźwięki i uczucia, dostępne dla wszystkich.

 

Sala koncertowa Cavatina Hall rozbrzmiewa praktycznie każdego dnia. Festiwale, koncerty, eventy, a także nagrania w studio. Naszym celem jest dostarczanie niezapomnianych wrażeń.

 

W Cavatina Hall już teraz odbywa się ponad 100 koncertów rocznie. Od muzyki klasycznej, przez jazz/blues/soul, muzykę świata, aż po pop/rock – każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Doświadczanie muzyki i kultury jeszcze nigdy nie odbywało się w tak luksusowych, wywołujących zdumienie przestrzeniach. Najdrobniejsze detale sprawiają, że nasi goście odkrywają na nowo prawdziwe znaczenie słowa „zachwyt”.

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz