IKS

Biffy Clyro, klub Stodoła, Warszawa, 22.09.2022 (Koncert – polecane wydarzenia), org. Live Nation Polska

BC_PL22_Square_support

Biffy Clyro wraca do Polski!

22 września 2022 – Warszawa, klub Stodoła, organizator Live Nation Polska

Bilety dostępne na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl oraz Ticketclub.pl.

Bilety: 149.00 PLN BALKON – MIEJSCE SIEDZĄCE, 129.00 PLN MIEJSCE STOJĄCE

Biffy Clyro – szkocki zespół rockowy powstały w 1995 roku, w którego skład wchodzą Simon Neil (śpiew, gitara), James Johnston (gitara basowa, śpiew) oraz Ben Johnston (perkusja, śpiew). Przełom w ich karierze nastąpił w 2007 roku za sprawą czwartego albumu studyjnego ,,Puzzle’’, który zyskał uznanie krytyków, status złotej płyty w Wielkiej Brytanii i wyniósł zespół na szczyty radiowych i sprzedażowych list.

 

Biffy Clyro w swojej muzyce łączą postpunkową ekspresyjność z ciężkimi, metalowymi riffami. Aktywna działalność koncertowa, siedem albumów studyjnych na koncie, ponad 100 milionów wyświetleń pod teledyskami w serwisie YouTube oraz występy na prestiżowych festiwalach wpisały zespół na listę topowych zespół brytyjskiego rocka początku XXI wieku.

 

Data: 22 września 2022

Otwarcie drzwi: 18:00

Miejsce: Klub Stodoła, Warszawa

 

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.

 

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz