IKS

Ty Segall | 23.08.24 Warszawa (Hydrozagadka) | 24.08.24 Kraków (Kamienna 12) | org. Fource [POLECANE WYDARZENIE]

🎟️ BILETY  🎟️
Fource.pl

⏱️ TIMETABLE (TBC) ⏱️
19:00 – doors
20:00 – Ben Boye
21:00 – Ty Segall

Jedna z czołowych postaci zainspirowanej psychodelią sceny garage rock’owej zawita w 2024 roku do dwóch polskich miast. Ty Segall wystąpi u nas z wyjątkowymi solowymi koncertami akustycznymi: 23 sierpnia w Warszawie (Hydrozagadka) oraz 24 sierpnia w Krakowie (Kamienna 12).

Artysta stoi na czele muzycznej sceny, która rozkwitła w późnych latach 00. w Kalifornii. Jego bogata i różnorodna dyskografia składa się z parudziesięciu albumów nagranych solo oraz z różnymi projektami. Ten jakże obfity katalog pomógł zdefiniować garage punkowe brzmienie tamtego okresu, wędrując też w rejony hard-rockowe, folk-rockowe, a także heavy metal czy brzmienia syntezatorowe oraz akustyczne. Ty Segall zdobywał uznanie już jako wokalista grupy The Epsilons, która charakteryzowała się surowszym i bardziej zadziornym podejściem do brzmień spod znaku The Strokes czy The White Stripes. Następnie podjął się solowej kariery w ramach której zaprezentował różne oblicza: wyrafinowane, drapieżne, klasyczne, retro, minimalistyczne, lo-fi, a także jako instrumentalny człowiek-orkiestra. Niezależnie od obranej stylistyki niezmienne pozostaje jego świetne wyczucie melodii, nieograniczona kreatywność oraz zaraźliwa intensywność jego piosenek oraz występów.


Akustyczne koncerty Ty’a Segalla odbędą się 23 sierpnia (Warszawa, Hydrozagadka) oraz 24 sierpnia (Kraków, Kamienna 12). Bilety w cenie 99 zł trafią do sprzedaży 23 lutego 2024 roku o godzinie 11:00 na Fource.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, GoOut.pl oraz Tickemaster.pl, do cen biletów mogą zostać dołączone opłaty serwisowe.

Jako Support wystątpi Ben Boye. Ben Boye to multiinstrumentalista z Chicago, który współpracował z wieloma muzykami jazzowymi, indie rockowymi i folkowymi. Współpracował m.in. z Bonnie Billy, Ty Segallem czy Markiem Kozelkiem.IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz