IKS

Queensrÿche + Night Demon | 25.02.2025, Warszawa (Palladium) | org. WiniaryBookings

Queensrÿche, legenda heavy i progressive metalu wystąpi w Polsce 25.02.2025! Kultowa formacja 2 lata temu wydała album „Digital Noise Alliance”, który jest kwintesencją ich brzmienia. Podczas „THE ORIGINS TOUR EU/UK 2025” jako gość specjalny będzie im towarzyszyć zespół Night Demon. Zapiszcie tę datę w kalendarzu i widzimy się w warszawskim Palladium pod sceną!

📅 25.02.2025 | Warszawa, Palladium (wydarzenie)
🎟 Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 12.07.2024 o godzinie 11:00 (link)Queensrÿche po raz pierwszy pojawili się na scenie muzycznej w 1982 roku. Zespół bardzo szybko zdobył uznanie fanów heavy, power i progresywnego metalu, co przełożyło się na wyprzedane koncerty na całym świecie. Wydając takie albumy jak „The Warning”, „Rage For Order” czy „Operation: Mindcrime” udowadniali swoją światową dominację jako jeden z najbardziej szanowanych i kreatywnych zespołów lat 80-tych. Kolejną dekadę otworzyli wielkim sukcesem albumu „Empire”. -Posypały się nominacje do Grammy czy nagroda MTV „viewers choice” za hit „Silent Lucidity”, który zajmował pierwsze miejsce na listach przebojów. W kolejnych latach artyści ze statusem zespołu legendy wydawali kolejne krążki, sprzedając ponad 20 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ostatni z nich, szesnasty w karierze ukazał się w 2022 roku. „Digital Noise Alliance” to kwintesencja Queensrÿche. W każdym utworze znajdziecie bujające melodię, pełną ognia pasję i inteligencję, która jest znakiem rozpoznawczym zespołu od samego początku działalności.

„Dla mnie, muzycznie i tekstowo, Queensrÿche zawsze reprezentowało coś intelektualnego. W czasach, gdy zespoły pisały o sex, drugs, and rock n roll, piosenki Queensrÿche były o polityce, religii i niesprawiedliwości społecznej. Te tematy są teraz bardziej aktualne niż kiedykolwiek. Dziś nadal stąpamy po cienkiej linii między niemówieniem ludziom co mają myśleć, a zachęcaniem do po prostu myślenia” – mówi Todd, wokalista zespołu.Jako support wystąpi zespół Night Demon, który od ponad dekady dumnie dzierży sztandar tradycyjnego, heavy metalowego brzmienia. Artyści w 2023 roku wydali album „Outsider”, który jak sami podkreślają, jest ich najbardziej ambitnym i dopracowanym dziełem dotychczas. Zapowiada się niesamowity wieczór w Palladium!

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz