IKS

Muzyczne retrospekcje [z cyklu: “Na jednym wózku”]

Cześć jestem Kamil i prowadzę blog „Muzyczne retrospekcje” – główne platformy, których używam to Facebook oraz Instagram, ostatnio też zabrałem się za tworzenie muzycznych podcastów na wzór audycji radiowych, które pojawiają się na moim kanale YouTube.

 

https://www.youtube.com/@muzyczneretrospekcje

 

Na swoim blogu zamieszczam recenzje albumów, zdjęcia nowo zakupionych płyt jak również tych „starych” ulubionych. Pojawiają się również wywiady oraz relacje z koncertów! Lubię także fotografię więc łączę jedno z drugim zamieszczając często w relacji na Instagramie zdjęcia mojego autorstwa z dodatkiem muzycznego tła. Jeśli interesują was nowinki muzyczne, jesteście kolekcjonerami lub zwyczajnie pasjonatami muzycznymi zapraszam do siebie może znajdziecie coś co was zainteresuje.

 

 

Muzyki słucham odkąd pamiętam… odkąd moja świadomość się ukształtowała i zacząłem pojmować czym ona jest, a przede wszystkim jak ważna ona jest! Towarzyszyła mi w każdym aspekcie życia, w momentach szczęścia, czy smutku.

Zawsze lubiłem nieco cięższe brzmienia rock, grunge, alternatywa! Lubię przeróżną muzykę i nie zamykam się na różnorodność (no… może jedynym wyjątkiem jest disco polo i współczesny rap/hip hop 😉 ). Prawdziwą miłością jest jednak METAL, wszelkie jego odłamy choć z naciskiem na black i death metal. Zawsze czułem się lekkim outsiderem i właśnie w tej muzyce odnajdywałem samego siebie, tak zostało do dziś i myślę pozostanie po kres!

 

Mówi się, że do życia są potrzebne: woda, powietrze oraz pożywienie ja dopisuje do tego muzykę! Bez niej życie nie miałoby smaku, a nawet sensu. Mariusz ze „SztukMix” miał super pomysł na przybliżenie profili stron o muzyce i uważam, to za świetną inicjatywę. Mam nadzieję, że wiele stron/blogów weźmie w tym udział.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Kamil z Muzyczne retrospekcje!

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz