IKS

Metal Hammer Festival 2023 [Pantera i inni], Atlas Arena, Łódź, 5.06.2023 [Koncert – polecane wydarzenie], org. Metal Mind Productions

Kolejna edycja Metal Hammer Festival odbędzie się 5 czerwca 2023 roku w Atlas Arena w Łodzi. Headlinerem festiwalu będzie formacja Pantera.

Bilety (cena w przedsprzedaży/w dniu koncertu):

Płyta – 350/ 380 zł

Siedzące kat. 1 – 420 / 450 zł

Siedzące kat. 2 – 380 / 410 zł

Siedzące kat. 3 – 320 / 350 zł

Bilety będą do nabycia od 29 listopada (od godz. 10.00) na stronach: http://shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie) oraz  www.eventim.pl . Od 6 grudnia dostępne będą także na www.ebilet.pl .

Pantera to jeden z najbardziej utytułowanych i wpływowych zespołów metalowych wszech czasów. Ten bezkompromisowy kwartet, w składzie którego znalazł się wokalista Philip Anselmo, gitarzysta Dimebag Darrell, jego brat – perkusista Vinnie Paul i basista Rex Brown, odniósł sukces w latach 90. dzięki licznym złotym i platynowym albumom, wyprzedanym trasom koncertowym, dzikim występom na żywo i czterem nominacjom do Grammy.

 

Formacja nagrała łącznie 9 albumów studyjnych, wśród których znalazły się takie kultowe płyty, jak np. „Cowboys from Hell” (1990), „Vulgar Display of Power” (1992) czy „Far Beyond Driven” (1994). Czwórka z Teksasu nadal inspiruje rzesze kolejnych muzyków, jednocześnie zdobywając miliony szalenie oddanych fanów na całym świecie.

 

W składzie reaktywowanej Pantery znaleźli się Phil Anselmo, Rex Brown, a także gitarzysta Zakk Wylde i perkusista Charlie Benate.

 

Oprócz Pantery na scenie, w ramach Metal Hammer Festivalu, pojawią się również inne gwiazdy zagraniczne i polskie.

 

Nadchodząca edycja MHF będzie dziewiątą odsłoną. Dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. Marilyn Manson, TOOL, Korn czy Judas Priest.

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz

najczęściej czytane

IKS