IKS

Life Of Agony (+ Prong, Tarah Who?), klub Proxima, Warszawa, 19.01.2023 [Koncert – polecane wydarzenie], Org. Metal Mind Productions

life-of-agony-koncert

Life Of Agony na wyjątkowym koncercie w Polsce! Kultowa kapela ze Stanów Zjednoczonych wystąpi już 19 stycznia w Klub Proxima w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się pod szyldem „30 Years of River Runs Red”.  Zespoły Prong oraz Tarah Who? zagrają przed Life Of Agony w charakterze gości specjalnych.

 

19.01.2023 Proxima, Warszawa
Otwarcie bram: 18:30
Start: 19:30

🎫 Ceny biletów:
170 zł (przedsprzedaż) / 200 zł (w dniu koncertu)

🎫 Bilety w sprzedaży od 14 października (piątek) od godz. 12:00 na stronach:

http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE)
www.eventim.pl
www.ebilet.pl

 

ℹ️ Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:
tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82, e-mail: zamowienia@metalmind.com.pl, www.metalmind.com.pl
http://shop.metalmind.com.pl

 

LIFE OF AGONY to amerykański alternatywny zespół metalowy z Brooklynu w Nowym Jorku, założony w 1989 roku przez wokalistkę Minę Caputo (wówczas znaną jako Keith Caputo), basistę Alana Roberta i gitarzystę Joeya Z. Do tej pory zespół wydał sześć albumów studyjnych. Debiutancki album „River Runs Red” z 1993 roku, okrzyknięty został przez magazyn Rolling Stone jednym z najlepszych metalowych albumów wszechczasów. Debiutancka płyta Life of Agony uznawana jest za jeden z najlepszych metalowych albumów wszechczasów.

 

PRONG to zespół łączący wpływy nowojorskiego hardcore’u i thrashu z industrialnymi dźwiękami, a także odrobiną groove’u w stylu Pantery. Wokalista Tommy Victor zaczynał swoją karierę, będąc dźwiękowcem w światowej sławy klubie punkowym CBGB w Nowym Jorku. Tam właśnie narodził się Prong.

 

TARAH WHO? to kobiecy duet łączący muzykę metalową z duchem punk rocka. Tarah Carpenter, pochodząca z Francji liderka zespołu, wykorzystuje swoją wybuchową naturę, by przekuwać ją w porywające tłum muzyczne hymny.

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz