IKS

Left To Die, Klub Proxima, Warszawa, 17.03.2023 [Koncert – polecane wydarzenie], org. Knock Out Productions

left-to-die-koncert

Left To Die wystąpi 17 marca  w Polsce! Jeśli w jednym zespole grają muzycy z Obituary, Gruesome, Exhumed czy Inhuman Condition, to wiadomo, że będzie to sama rzeź.

Kiedy: 17 marca (piątek) 2023
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99A
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż; 130 zł – w dniu koncertu;
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert są dostępne na:
https://knockoutmusicstore.pl (bilety kolekcjonerskie)

Zespół, podczas swojego jedynego występu w Polsce, zagra materiał z dwóch pierwszych płyt legendarnego Death, a do tego być może coś z nadciągającej EP-ki, nad którą pracują.

 

Na koncert Left To Die zapraszamy Was 17 marca do warszawskiego klubu Proxima. Bilety są dostępne w Knock Out Music Store!

 

LEFT TO DIE (USA) death metal:
Death to kapela legendarna, ale z racji na przedwczesną śmierć Chucka Schuldinera wielu nie miało okazji doświadczyć jej na żywo – zwłaszcza, jeśli jest się fanem najwcześniejszego, obskurnego oblicza grupy. Left to Die wychodzą naprzeciw oczekiwaniom. Zespół złożony z takich legend jak Terry Butler (Obituary, Inhuman Condition, niegdyś Massacre i właśnie Death) czy Matt Harvey (Exhumed) to wymarzona propozycja dla maniaków metalu śmierci w paskudnej, obdartej z jakiegokolwiek efekciarstwa formie.

 

Grupa na koncertach ogrywa przede wszystkim materiał ze “Scream Bloody Gore” oraz “Leprosy”, co oznacza samo dobro w deathmetalowych kategoriach, a do tego dłubie nad własnymi utworami, które już niedługo zasilą debiutancką EP-kę. Kochacie “Pull the Plug” albo “Born Dead” (“Relief does not exist!”)? Nie możecie tego przegapić.

 

Poniżej utwór „Left To Die”, którego na pewno nie zabraknie na tym koncercie.

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz