IKS

Kashell, Stodoła, Warszawa, 20.03.2023 [ Koncert – polecane wydarzenie] NOWA DATA!

kashell-koncert

❗️ Koncert zespołu Kashell w Klubie Stodoła, zaplanowany na 12 grudnia 2022, został przełożony i odbędzie się w nowym terminie: 20 marca 2023. ❗️

Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują swoją ważność dla nowej daty.

Kashell w Warszawie! Grupa byłych muzyków Comy oraz AbradAba już 20 marca 2023 zagra w Klubie Stodoła

20 marca 2022 roku w Klubie Stodoła wystąpi Kashell, zespół stworzony przez AbradAba oraz muzyków zespołu COMA. Formacja zaprezentuje w Warszawie materiał z debiutanckiej płyty, wydanej w 2021 roku. Wydarzenie odbędzie się na Open Stage. Bilety dostępne w sprzedaży!

 

BILETY:
Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej:
www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

 

O ZESPOLE:

Kashell to zespół stworzony przez Marcina (AbradAba) Martena oraz muzyków zespołu Coma: Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina (Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama (Von Marszala) Marszałkowskiego. Muzycy grają mocno, bezkompromisowo, ale też przebojowo. Abradab to muzyk dobrze znany z formacji Kaliber 44 i z działalności solowej. W jego dyskografii znajdziemy kilkanaście albumów i niezliczoną ilość wspólnych nagrań, dokonanych z innymi artystami związanym ze sceną hip hopową. Wszystkie są doskonale znane, wiele z nich to już klasyka polskiego rapu.

 

Muzyków zespołu Coma także nie trzeba specjalnie przedstawiać, na koncie mają dziewięć albumów studyjnych, z których jeden uzyskał status złotej płyty, a dwa platynowej. Każdy, kto widział ich na żywo dobrze wie jaką energię potrafią wygenerować. Wspólny projekt z AbradAbem to z jednej strony krok w stronę nowych pomysłów i rozwiązań, a z drugiej kontynuacja wszystkiego co było najlepsze w muzyce Comy.

 

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz