IKS

Izzy And The Black Trees + Neal Cassady, klub Chmury, Warszawa, 03.12.2022 [Koncert – polecane wydarzenie] PATRONAT

izzy-and-the-black-trees-koncert

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że objęliśmy patronatem warszawski koncert zespołu Izzy And The Black Trees + Neal Cassady.
Izzy And The Black Trees  wraz z grupą Neal Cassady wystąpi 3 grudnia w klubie Chmury.

 

Izzy And The Black Trees (post-punk)
+ Neal Cassady (psych-rock)
📅03.12.2022
📍Warszawa, Chmury

 

🎫 Bilety przedsprzedaż: 40zł
https://goout.net/pl/bilety/izzy-and-the-black-trees+neal-cassady/sysp/

 

Dalsze informacje pod teledyskiem

O zespołach:

Izzy and the Black Trees to połączenie brudnych punkowych gitar i charyzmatycznego głosu wokalistki. Żywioł na scenie, spokój i cytrynówka w garderobie. W brzmieniu zespołu zauważalna jest surowa elektryzująca energia na miarę the Pixies, PJ Harvey czy Patti Smith. W 2020 ukazał się ich debiutancki album Trust No One (wyd. Antena Krzyku), który spodobał się fanom oraz recenzentom w Polsce i za granicą.

 

Tak w naszej recenzji pisaliśmy o ich najnowszej płycie „Revolution Comes In Waves”, która oceniliśmy 5/6.

„Szczerość i umiejętne wykorzystanie pewnych schematów sprawia, że dostajemy materiał unikalny, w szczególności na naszym polskim rynku. Tak jak wcześniej wspominałem, najważniejszy jednak jest tutaj ogromny ładunek emocjonalny. Podobnie czułem się słuchając Rage Against the Machine, zanim zaczęli sprzedawać bilety po 100 dolarów z preferencyjnym dostępem dla klientów banków. Piszę to trochę z przekąsem, jednocześnie trzymając kciuki, za komercyjny sukces zespołu z Poznania.”

 

Neal Cassady promuje swój najnowszy album: DAMAGE HAS BEEN DONE, wydany w czerwcu 2022. Energetyczna neo-psychodelia, ładne piosenki poddane garażowej obróbce – powykręcane i rozimprowizowane. Zespół ma na swoim koncie trzy płyty: debiutancki album NIGHT HOWLER (2015) oraz Later Than You Think (2018), który został wydany nakładem Music Is The Weapon oraz najnowszą DAMAGE HAS BEEN DONE (2022).

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz