IKS

Goodspeed! You Black Emperor | 14.04.2024 | Progresja, Warszawa | fot. Adrian „Kosa” Kosiorek | org. Automatic [Galeria zdjęć]

Fotorelacja z warszawskiego koncertu zespołu Godspeed You! Black Emperor zdj. Adrian "Kosa" Kosiorek.

W połowie kwietnia Polskę odwiedzili legendarni, kanadyjscy post-rockowcy z Godspeed! You Black Emperor. Zespół zagrał w Warszawie, Gdańsku i Krakowie. Jak o zespole pisał w materiałach promocyjnych organizator: “Godspeed You! Black Emperor słyną z niezwykle intensywnych i długich koncertów, którym towarzyszą fascynujące analogowe wizualizacje z taśm szpulowych i lampowych projektorów. Muzyka grupy, która w swej twórczości łączy potęgę epickiej muzyki gitarowej, eklektyzm post-rocka, punkową bezkompromisowość, śmiałość improwizacji i skupioną ekspresję nowej klasyki trafia do fanów z najróżniejszych zakątków dźwiękowego świata.”

I to właśnie dostali wszyscy, którzy 14 kwietnia stawili się w stołecznym klubie Progresja. Zespół odprawiał swoje ponad dwugodzinne misterium spowity w ciemnościach, na pierwszym planie stawiając muzykę i towarzyszące jej wizualizacje. Poniżej galeria zdjęć, której autorem jest Adrian "Kosa" Kosiorek.

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz