IKS

Cochise (+ Crue, The Heavy Clouds), VooDoo Club, Warszawa, 16.12.2022 [Koncert – polecane wydarzenie] PATRONAT

cochise-koncert

Z przyjemnością informujemy, iż objęliśmy patronatem kolejny koncert. Cochise (+ Crue, The Heavy Clouds) wystąpią 16 grudnia w warszawskim klubie VooDoo.

Cochise (+ Crue, The Heavy Clouds)
📅16.12.2022
📍Warszawa, VooDoo Club [ stage 2 ]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Bilety:
30 – zł przedsprzedaż online
40 zł w dniu koncertu

link do biletów :
https://goout.net/…/cochise+crue+the-heavy-clouds/dmsp/

 

Dalsza część informacji pod filmem

 

▶ COCHISE – Białystok, PL

Zespół powstał w 2004 roku w Białymstoku. Liderem zespołu jest charyzmatyczny Paweł Małaszyński.  Muzykę, którą gra, można określić jako oryginalne połączenie rocka, grunge’u i metalu. Cochise ma na swoim koncie 7 płyt, wydanych przez wytwórnie Metal Mind i Mystic Production oraz ponad czterysta klubowych koncertów zagranych w Polsce, Belgii, Anglii, Niemczech i Czechach.  Cochise wystąpił również na licznych koncertach plenerowych, zlotach motocyklowych i przede wszystkim festiwalach takich jak Przystanek Woodstock (duża scena), Seven Festival, czy Cieszanów Rock Fest

 

▶ CRUE – Warszawa, PL

Ciężki, progresywny rock z elementami metalu, grunge’u, funku, jazzu, punka, reggae. Różnorodny i nieposzufladkowany, w kanonach ostrej muzyki rockowej, wspomaganej technicznymi partiami basu i soczystymi solówkami gitarowymi. Teksty po polsku i różne formy ekspresji wokalnej od czystego śpiewu przez scream i growl, na rapowaniu skończywszy.

 

 

▶ THE HEAVY CLOUDS – Warszawa, PL

Klasyczne rockowe power trio zakorzenione w latach 90 ubiegłego wieku, ze swadą pływające po szerokich wodach muzyki gitarowej, wyławiając z nich to, co najlepsze i łącząc w przebojową całość. Mamy tu więc szczyptę grunge’u, trochę punka, trochę bluesa podlanego stonerową psychodelią, a wszystko to podane w formie chwytliwych piosenek.
IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz