IKS

Brodka | 28.05.2024 | Warszawa, Teatr Roma | fot. Martyna Gut

Brodka-galeria

Relacja z warszawskiego koncertu Moniki Brodki. Zdjęcia i tekst: Martyna Gut

28 maja w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma odbył się koncert Moniki Brodki. Było to przedostatnie show z mini trasy koncertowej, która ma oficjalnie zamknąć etap „Sadzy” w karierze wokalistki.

Dalszy ciąg pod zdjęciami.

Fani Brodki mieli wspaniałą okazję usłyszeć utwory z ostatniej płyty „Sadza”, jak i kilka starszych przebojów artystki, w zupełnie nowej odsłonie. Poszerzony skład orkiestrowy zapewnił wyjątkowe muzyczne doznania, a niezwykła wizualna aranżacja dodała całości jeszcze ciekawszego klimatu. Z przodu sceny rozwieszona została kurtyna zrobiona z cienkich sznureczków, na której wyświetlano zdjęcia Moniki i nieco psychodeliczne wizuale. Dzięki temu mogliśmy jeszcze mocniej wczuć się w przekaz artystki.

 

Brodka w fantastycznej formie wokalnej po raz kolejny zachwyciła swoim talentem. Jej wspaniały, silny głos w połączeniu z oprawą wizualną aż zapierał dech w piersiach i wywoływał gęsią skórkę.

 

Jestem pewna, że każda osoba obecna na tym koncercie zgodzi się ze mną, że było to niesamowite słuchowo-wzrokowe przeżycie!

 

Martyna Gut

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz