IKS

Blind Channel zagra w 3 polskich miastach! | org. Winiary Bookings

Finowie z Blind Channel nie zwalniają tempa i zapowiadają swój nowy album “Exit Emotions”! W ramach jego promocji zespół wyruszy na obejmującą 30 europejskich miast trasę, a my nie mogliśmy się oprzeć, by ponownie ściągnąć ich do Polski. Formacja wystąpi w kwietniu we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku w towarzystwie GHØSTKID oraz Rock Band From Hell.

📅 18.04.2024, Wrocław (wydarzenie)
📅 19.04.2024, Warszawa (wydarzenie)
📅 20.04.2024, Gdańsk (wydarzenie)
🎟 Bilety: WiniaryBookings (link)Blind Channel obchodzą w tym roku dekadę działalności, a najlepszym sposobem na świętowanie tego faktu jest wydanie nowego albumu. “Exit Emotions”, czyli już piąty w dorobku krążek grupy, ukaże się w przyszłym roku pod banderą wytwórni Century Media, a udostępniony pod koniec sierpnia singiel “DEADZONE” tylko umacnia w przekonaniu, że wraz z nowym wydawnictwem Finowie wywindują swoją pozycję na nu metalowej scenie. Sekstet nie jest już ciekawostką ze sceny konkursu Eurowizji – to świadomy swojej wartości zespół, który z każdym krokiem ma ochotę na więcej.

Na podbój Europy Blind Channel wyruszą ze swoimi znajomymi z wytwórni – założonym przez Sebastian “Sushi” Bieslera (ex-Electric Callboy), metalcore’owym projektem GHØSTKID oraz fińskim pop-punkowym/rockowym Rock Band From Hell, którzy 1 września zadebiutowali materiałem “Music For Late Night Activities”.

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz