IKS

Big Time Rush | 07.06.2024, Warszawa (Letnia Scena Progresji) | org. Live Nation

Big Time Rush zapowiada kolejne pracowite lato z ich nowo ogłoszoną trasą koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie w 2024 roku. Trasa ta jest kontynuacją tournee „Can’t Get Enough Tour” z 2023 r., czyli udanej serii koncertów w Ameryce Północnej, która obejmowała wyprzedane koncerty z ponad 300 000 sprzedanych biletów oraz występami w ramach iHeartRadio’s Jingle Ball. Trasa koncertowa rozpocznie się 7 czerwca w Warszawie. Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 2 lutego o 10 rano czasu lokalnego.

📅 Big Time Rush, 07.06.2024 (Warszawa)

Członkowie fanklubu Big Time Rush będą mieli pierwszeństwo podczas zakupu biletów i wejściówek VIP, które pojawią się już w środę 31 stycznia o godzinie 9:00 rano czasu lokalnego. Więcej informacji na temat biletów i wejściówek VIP znajdziesz na stronie www.BigTimeRushOfficial.com lub jeśli zarejestrujesz się jako członek Big Time Rush Fan Club.

Big Time Rush zakończyli 2023 rok wydaniem wersji deluxe swojego ostatniego albumu „Another Life” – posłuchaj tutaj. „Another Life Deluxe” posiada 5 nowych utworów, które fani będą mogli usłyszeć na żywo podczas nadchodzących koncertów. „Another Life” jest pierwszym pełnometrażowym albumem zespołu od dekady i wyznaczyło nową erę dla zespołu, który zjednoczył się po 7-letniej przerwie.

 

Krążek „Another Life” powstał podczas tournee zespołu w 2022 roku zorganizowanego w ramach ich powrotu na scenę. Trasa ta, trafnie nazwana „Forever Tour”, ma podkreślić fakt, że Big Time Rush powraca i chce zostać z fanami na dłużej, organizując liczne koncerty w kultowych miejscach, w tym w nowojorskim Madison Square Garden.

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz