IKS

Archspire wraca do Polski! Zespół zagra w Krakowie i w Warszawie

Niespełna pół roku po swojej ostatniej wizycie mistrzowie technicznego, death metalowego szaleństwa powracają do naszego kraju! Kanadyjczycy z Archspire latem wystąpią dwukrotnie w Polsce: 8 sierpnia w Krakowie i dzień później w Warszawie.

📅 08.08.2023 | Archspire + Fit For An Autopsy, Within Destruction
📍 Kraków, Kwadrat

📅 08.08.2023 / Archspire + Signs of the Swarm
📍 Warszawa, Hybrydy

🎟 Bilety: WiniaryBookings, Going, Empik Bilety, Biletomat.pl, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska

Muzycy z Vancouver w swoim dorobku posiadają 4 albumy studyjne, a ich dyskografię zamyka “Bleed the Future” z 2021 roku. Przez 15 lat działalności zaliczyli wiele znaczących festiwali, na czele z takimi jak Brutal Assault, Summer Breeze, Hellfest czy Metaldays. Ulubieńcy znanego aktora Jasona Momoa, w 2022 roku zdobyli nagrodę Western Canadian Music Award w kategorii Metal & Hard Music Artist of the Year, a my nie możemy się już doczekać na ponowną wizytę Kanadyjczyków, którzy w marcu roznieśli wręcz Hydrozagadkę.

W Krakowie u boku Archspire wystąpią również: doskonale Wam znany, deathcore’owy walec z New Jersey Fit For An Autopsy, który przed jesienną trasą z Thy Art Is Murder i Whitechapel na rozgrzewkę zagra latem dosłownie kilka koncertów w Europie i powoli będzie domykał cykl promocji ostatniego materiału “Oh What The Future Holds” oraz słoweński Within Destruction. Zespół łączący slamming deathcore z elektroniką i wieloma innymi inspiracjami, którego każdy kolejny, muzyczny kierunek jest wielką niewiadomą z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów, a ich zeszłoroczny album “Lotus” spotkał się z bardzo dobrym odbiorem.

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz