IKS

30 Seconds To Mars | 09.05.2024 | Tauron Arena, Kraków | fot. Bartosz Kucharski | [Galeria zdjęć] org. Live Nation

30-seconds-to mars

Relacja z krakowskiego koncertu 30 Seconds To Mars.
Zdjęcia i tekst Bartosz Kucharski.

9 maja w krakowskiej Tauron Arenie odbył się koncert zespołu Thirty Seconds To Mars. Tym show bracia Leto otworzyli trasę Seasons World Tour 2024. To jaką sympatią darzy nasz kraj lider zespołu udowadnia zagrany dzień wcześniej występ na krakowskim Rynku Głównym. Występ ten podgrzał atmosferę do czerwoności przed zbliżającym się show.

Dalszy ciąg pod zdjęciami.

Niewielu jest artystów, którzy tak jak Jared Leto potrafią podtrzymać interakcje z publiką od pierwszego zagranego dźwięku, do ostatniego…i to na dwóch występach!

 

Na samym, głównym koncercie nie obyło się bez niespodzianek takich jak niespodziewane pierwsze wejście na scenę…  wejściem dla widowni, czy też zaproszenie wszystkich reporterów i wielu fanów na scenę.

 

Jeśli chodzi o samą setlistę, ta była mieszanką nowych i klasycznych utworów, takich jak „Kings and Queens”, „Up in the Air”, „Do or Die” czy „Hail to the Victor”, „Stuck” czy „Closer to the Edge”. Kraków usłyszał też akustyczną wersję „Seasons” oraz cover „Stay”.

 

Występ zespołu był bardzo energetyczny i nie raz wprowadził zgromadzoną publiczność w prawdziwą ekstazę. Bracia Leto po raz kolejny pokazali jak powinien wyglądać kontakt z fanami i spowodowali, że wszyscy uczestnicy koncertu po ostatnim utworze rozeszli się do domów w pełni usatysfakcjonowani. Warto było spędzić ten wieczór w Tauron Arenie i chóralnie ospiewać z Jaredem „A Beautiful Lie” czy wspomniane już „Closer to the Edge”.

 

Bartosz Kucharski

IKS
Udostępnij i poleć znajomym!

Dodaj komentarz